Psycholog i Psychoterapia Gorzów Wielkopolski

Psycholog i Psychoterapia Gorzów Wielkopolski

Psychoterapia rodzinna, terapia małżeńska, psychoterapia dzieci w Gorzowie Wielkopolskim.

Korzystanie z usług psychologów i psychoterapeutów staje się coraz powszechniejsze. Zamiast borykać się z problemami, powierzamy je specjaliście, który dzięki wiedzy i doświadczeniu pomoże nam uporać się z najtrudniejszymi momentami w naszym życiu. Od wielu lat prowadzę terapię dorosłych, psychoterapię dzieci, psychoterapię młodzieży, terapię par, a także poradnię małżeńską. W spektrum moich zainteresowań znajduje się także diagnoza psychologiczna dzieci mająca na celu określenie ich rozwoju i poziomu funkcjonowania.

Psycholog dla dorosłych na NFZ i prywatnie w Gorzowie Wielkopolskim

Psychoterapia dla dzieci i młodzieży to popularne hasło, które znaleźć można w sieci. Ważne jest jednak wybranie odpowiedniego nurtu psychoterapii, aby dostosować jakość usług i przebieg terapii do swoich oczekiwań. Wystarczy wpisać ”psycholog dla dorosłych Gorzów Wielkopolski NFZ”, aby wyszukać moją ofertę i z niej skorzystać. Usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia świadczę wyłącznie dla osób dorosłych. Terapia dzieci i terapia młodzieży prowadzona jest wyłącznie prywatnie.

Psychoterapia małżeńska, psychoterapia par w Gorzowie Wielkopolskim

W życiu każdej pary zdarzają się lepsze i gorsze chwile. Nie należy jednak odkładać ich na dalszy plan, a wziąć je w swoje ręce. Terapia par cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Kiedy przeżywamy kryzys, terapia małżeńska może okazać się jedynym wyjściem całkowitego zażegnania naszych problemów. Poradnia małżeńska to miejsce, w którym osoby pragnące zawrzeć związek małżeński lub poprawić jakość swojego związku mogą otrzymać fachową pomoc opartą na specjalistycznej diagnozie.

Psycholog dla dzieci i młodzieży w Gorzowie Wielkopolskim

Dzieci i młodzież to grupa, która aktualnie w wyniku pandemii zmaga się z wieloma problemami. Nauka zdalna powoduje wzrost nadpobudliwości psychoruchowej, a także ogólne odseparowanie od społeczeństwa i rówieśników. Młodzież coraz chętniej sięga po używki, dlatego terapia młodzieży powinna nastąpić wówczas, kiedy rodzic dostrzeże pierwsze obawy lub gdy osoba dorastająca sama zauważy swoje problemy i będzie chciała z nimi walczyć.

Psycholog rodzinny, psychoterapia rodzinna

Osoby mieszkające w Gorzowie Wielkopolskim mogą skorzystać z moich usług dzięki terapii online. Psycholog rodzinny zajmuje się pracą nad problemem, który istotnie zaburza ład i porządek danej struktury rodzinnej. Wgląd w relacje oraz oczekiwania poszczególnych jej członków jest pierwszym krokiem do prawidłowego funkcjonowania rodziny. Psychoterapia rodzinna w Gorzowie Wielkopolskim oferowana jest zwłaszcza tym rodzinom, które są zagrożone rozpadem, separacją lub innymi problemami, które dotykają jej członków.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy jak najszybciej, to możliwe!

Formularz kontaktowy