Psycholog i psychoterapia Szczecin

Psycholog i psychoterapia Szczecin

Diagnoza i psychoterapia indywidualna dla dorosłych, dla dzieci i młodzieży oraz małżeństw w Szczecinie.

Psychoterapeuta to osoba, którą odwiedzamy coraz chętniej. Pozwalamy sobie coraz częściej na dzielenie się swoimi problemami czy zmartwieniami. Chcemy aby nasze trudności były jedynie przykrym wspomnieniem. Depresja to choroba, z którą zmaga się każdego roku coraz więcej osób, dlatego frazy, takie jak ”psycholog Szczecin” zyskują coraz większą popularność. W mojej ofercie znajduje się psychoterapia dzieci, psychoterapia młodzieży, psychoterapia dorosłych, a także poradnia małżeńska. W mojej ofercie znajdziecie Państwo także psychologiczną diagnozę funkcjonowania dziecka, dlatego zachęcam do zapoznania się ze stroną. Oferuję także terapię online, dlatego bez względu na miejsce zamieszkania, mogą Państwo powierzyć mi swoje problemy i zmartwienia.

Psycholog dla dorosłych na NFZ i prywatnie w Szczecinie

Jako psycholog dla dorosłych na NFZ świadczę kompleksowe usługi psychoterapii. Terapia rozpoczyna się od rozpoznania problemu oraz ustalenia celów naszych spotkań. Dzięki temu będę mogła skrupulatnie zaplanować to, co zamierzam przekazać, a także to, w jaki sposób powinni Państwo pracować nad swoimi problemami. Wystarczy wpisać psycholog na NFZ Szczecin. Usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oferuję wyłącznie dla dorosłych.

Psychoterapia małżeńska, psychoterapia par w Szczecinie

Każde małżeństwo miewa lepsze i gorsze chwile, dlatego terapia małżeńska lub terapia par to często jedno ze słusznych rozwiązań, na które możemy się zdecydować, aby naprawić swoje relacje, kiedy zależy nam na drugiej osobie. Jak wygląda terapia par? Para kontaktuje się ze mną online lub w gabinecie, w którym przyjmuję stacjonarnie. Omawiamy problem, a także ustalamy cele terapii. Bardzo często terapia małżeńska pozwala spojrzeć na swoje potrzeby i potrzeby drugiej osoby z innej perspektywy.

Psycholog dla dzieci i młodzieży w Szczecinie

Niejeden psycholog dzieci i psycholog młodzieży przyzna, że dorastający ludzie borykają się z coraz poważniejszymi problemami. Psychoterapia dzieci i psychoterapia nastolatków nie różni się zasadniczo niczym od terapii osób dorosłych. Warto jednak zaznaczyć, iż psycholog zachowuje jednak szczególny poziom wyczulenia na ewentualne, ukryte problemy. Przychodząc do mojego gabinetu młodzi ludzie uczą się rozmawiać o swoich niekiedy trudnych sprawach i radzić sobie z nimi w możliwie najlepszy sposób. Nurt integracyjny, w którym pracuje, pozwala na przyjrzenie się trudnościom z różnych perspektyw.

Psycholog rodzinny, psychoterapia rodzinna w Szczecinie

W trakcie rozwodu, separacji lub śmierci członka rodziny zaleca się uczestnictwo w psychoterapii rodziny. Psycholog rodzinny rozmawia z poszczególnymi członkami rodziny, określa relacje pomiędzy nimi, a  także ewentualne trudności, które naruszają dobrostan życia rodziny. Warto zaznaczyć, że poradnia małżeńska bardzo często jest zalecanym miejscem do odwiedzenia dla osób, które chcą poprawić jakość swojego związku lub też zakończyć związek małżeński. Przepracowanie problemu często pozwala odbudować utracone relacje.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy jak najszybciej, to możliwe!

Formularz kontaktowy