Psycholog i Psychoterapia Gryfino

Psycholog i Psychoterapia Gryfino

Psycholog i psychoterapia Gryfino. Diagnoza i psychoterapia dzieci i młodzieży. Pomoc psychologiczna dla całych rodzin.

Każdego dnia mierzymy się z przeciwnościami losu, dlatego psychoterapia dorosłych okazuje się często jedynym słusznym rozwiązaniem, aby uporać się z problemem depresji, kryzysu małżeńskiego, czy problemów osobistych. Poradnie małżeńskie współcześnie są przepełnione, co daje obraz tego, iż coraz częściej pragniemy powierzyć nasze problemy innym, aby pomogli nam spojrzeć na nie z innej perspektywy. Oferuje psychoterapię jako psycholog dla dorosłych w Gryfinie prywatnie i na NFZ. W spektrum moich usług znajduje się także terapia dzieci, terapia nastolatków, poradnia małżeńska, a także terapia rodzin.

Psycholog dla dorosłych na NFZ i prywatnie w Gryfinie

Aby odszukać moją ofertę wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ”psycholog Gryfino nfz” lub ”psycholog dziecięcy Gryfino”. Jeżeli interesuje Państwa weryfikacja jakości funkcjonowania Państwa dziecka, w mojej ofercie znajduje się także diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży pozwalająca zweryfikować kompleksowo ich jakość funkcjonowania. Psychoterapia dla dzieci i młodzieży okazuje się coraz częstszym rozwiązaniem, na jakie decydują się rodzice zmartwieni problemem depresji swoich dzieci lub innymi ich trudnościami.

Psychoterapia małżeńska, psychoterapia par w Gryfinie

W każdym związku zdarzają się kryzysy. Zamiast jednak je przeczekać, warto wziąć sprawy w swoje ręce i skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest terapia par i terapia małżeństw. Bardzo często poradnia małżeńska to miejsce, w którym zjawiają się przyszli małżonkowie, przyglądają się swoim trudnościom z innej perspektywy. Uwzględnić należy jednak rodzaje terapii psychologicznej. Ja pracuję w nurcie integracyjnym skupiającym metody terapii różnych nurtów.

Psycholog dla dzieci i młodzieży Gryfino

Dzieci i młodzież współcześnie borykają się z dużo poważniejszymi problemami niż ich rodzice w swojej młodości. Przyczynia się do tego powszechność Internetu oraz dostęp do używek. Psychoterapia dzieci i młodzieży jest podobna do psychoterapii osób dorosłych. Psycholog prowadzi sesje z dużo większą delikatnością i wyczuciem, mając na uwadze bardzo wysoki poziom wrażliwości młodych osób. Psychoterapia dla młodzieży to także ważny krok w momencie, kiedy dostrzegamy jakiekolwiek trudności u naszych dzieci i chcemy im szybko zaradzić.

Psycholog rodzinny, psychoterapia rodzinna w Gryfinie

Terapie dla par to jedno, jednak terapia rodzinna to kolejna z usług, jakie świadczę. Psychoterapia rodzin znajduje swoje zastosowanie zwłaszcza w przypadku rozwodu, separacji, czy śmierci w rodzinie. Terapia prowadzona jest wówczas z wszystkimi członami rodziny. Najczęściej na terapię rodzin decydują się małżonkowie, którzy chcą przygotować swoje dzieci do zmian w życiu rodziny.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy jak najszybciej, to możliwe!

Formularz kontaktowy