Psycholog i Psychoterapia Kostrzyn nad Odrą

Psycholog i Psychoterapia Kostrzyn nad Odrą

Terapia małżeńska, psychoterapia dla par, terapia rodzinna i indywidualna dla dorosłych i dzieci, wizyty u psychologa dla mieszkańców Kostrzyn nad Odrą

Trudne chwile to nieodłączny element życia każdego człowieka. Miewamy je na różnych etapach swojego życia, dlatego ważna jest psychoterapia. Kostrzyn to jedno z miast, w którym mieszkańcy mogą skorzystać z mojej pomocy, przyglądając się swoim problemom z nieco innej perspektywy. Jako psycholog dzieci i młodzieży, a także psychoterapeuta dla dorosłych oferuje szereg usług, pośród których wymienić można diagnozę, orzecznictwo, psychoterapię par, psychoterapię dzieci i młodzieży oraz psychoterapię rodzin.

Psycholog dla dorosłych Kostrzyn nad Odrą na NFZ i prywatnie

Fraza ”psycholog Kostrzyn na NFZ” to niewątpliwie bardzo popularne zagadnienie, które interesuje mieszkańców tych okolic. Jako doświadczony psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym, oferuję psychoterapię dorosłych na nfz. Prowadzę także poradnię dla małżeństw, terapie małżeńskie, które pomogły niejednej parze dojść do porozumienia i odbudować związek, a także psychoterapię dzieci i nastolatków. Jako psycholog praktykujący od ponad dekady, pomagam w takich problemach jak: lęki, depresja , trudności emocjonalne, sytuacje kryzysowe. Jak już zostało wspomniane, prowadzę terapię dla dorosłych na NFZ. Oznacza to, że z moich usług mogą skorzystać Państwo w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Prowadzę także prywatną praktykę. Wystarczy ustalić dogodny termin poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez adres e-mail.

Psychoterapia dla par, terapia małżeńska w Kostrzynie

Kryzysy w związku to nieodłączny element budowania więzi. W mojej ofercie znajduje się także psychoterapia par, psychoterapia małżeństw i poradnia małżeńska. Osoby, które dostrzegły kryzys w swoim związku lub pragną go zawrzeć, mogą skorzystać z pomocy, jaką oferuję. Psychoterapia małżeńska wymaga jednak obecności obojga partnerów. Psycholog małżeński pomaga nie tylko odbudować utracone relacje, ale także stworzyć je na nowo tak, aby była satysfakcjonująca dla każdego z osobna jak i pary jako całości.

Psycholog dla dzieci i młodzieży Kostrzyn nad Odrą

Dzieci i młodzież zmagają się obecnie z wieloma trudnościami. Coraz częściej diagnozuję się u nich lęki, depresję, uzależnienie od komputera czy Internetu. Psycholog dla dzieci i młodzieży rozpoczyna pracę od szczegółowego wywiadu oraz ustalenia poziomu codziennego funkcjonowania dziecka czy też młodego dorosłego. Na podstawie uzyskanych informacji ustalany jest cel oraz plan terapii. Terapia dla młodzieży może wymagać długofalowej współpracy. Ważne są: zaangażowanie i motywacja do skorzystania z profesjonalnej pomocy.

Psychoterapia rodzinna, psycholog rodzinny

Rozwód lub zmiana sytuacji życiowej to trudny moment dla wszystkich członków rodziny. Terapeuta rodziny pracuje często w nurcie systemowym (który wchodzi w skład nurtu, w którym pracuję na co dzień), przyglądając się strukturze więzi członków rodziny i ewentualnych trudności, które mogą z nich wynikać. Psycholog rodzinny zalecany jest szczególnie w trakcie rozwodu, mediacji lub w momencie zmiany sytuacji życiowej. Pod okiem specjalisty odbudowanie relacji następuje na podstawie wnikliwego wglądu w ich jakość i charakter.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy jak najszybciej, to możliwe!

Formularz kontaktowy